Prečo Germstar:Prečo Germstar

Bezdotyková technológia Germstar ® umožňuje jednoduchú a efektívnu dezinfekciu rúk. Žiadne páčky alebo tlačidlá na dávkovači (ktoré už zvyknú byť napadnuté baktériami), len infračervený senzor, ktorý zaznamená vloženie dlane do pracovného priestoru dávkovača a uvoľní potrebnú dávku dezinfekčného prípravku.

Štyri dôvody prečo zvoliť profesionálne riešenie Germstar ® 

1. Hygiena

Dezinfekčný roztok je balený v jednorazových vreckách navrhnutých iba pre dávkovače Germstar ® Predstavuje jediný uzavretý hygienický systém na trhu. Je dostupný ako 70% izopropylalkohol alebo 63% etylakohol. Keďže nie je na gélovej báze, neznižuje sa tým jeho efektivita. Na rozdiel od iných dezinfekčných prostriedkov ruky nevysušuje, ale naopak ich po každom použití zvláčňuje a nezanecháva lepkavý pocit zanecháva príjemný pocit čistých, jemných rúk.

2. Jednoduchosť

Žiadne páky a tlačidlá, žiadny dotyk. Infračervený senzor Vám nadávkuje potrebné množstvo prostriedku. Žiadne elektrické káble. Sada batérií umožňuje až 50 000 aplikácií. Okrem klasickej montáže na stenu alebo zrkadlo, sú k dispozícii aj stojany na stôl alebo dlážku, čím ho možno použiť aj v doteraz nevyužiteľných alebo otvorených priestoroch. 

3. Dizajn

Germstar ® predstavuje nielen efektívne, ale aj efektné riešenie, ktoré svojim unikátnym dizajnom zaujme v každom interiéry.

4. Ekonomika

Vďaka presnému dávkovaniu využijete každú kvapku. Nastavenie dávky od 0,7 ml až 6 ml Vám umožňuje takmer 1400 aplikácií z jednej náplne. Germstar ®  je lacnejšie riešenie ako pri použití vody, mydla a papierových utierok!